Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

JAGTMESSEN I HILLERØD

31. marts kl. 13:00 - 2. april kl. 17:00

Den 31. marts til 2. april 2017 er det 4. gang jagtmessen afholdes i Hillerød. Sjællands største jagtmesse i FrederiksborgCentret slår dørene op til 3 dage i jagtens tegn med lerdueskydning, våben, grej, optik, jagthunde, beklædning, jagtrejser, foredrag og masser af gode tilbud.

UdstillerHjemmeside
3T trofæerwww.trofæer.dk
Akando Hunting Apswww.akandohunting.com
Artemis Huntingwww.artemishunting.com
Astro A/Swww.2astro.dk
Audiovox ApSwww.audiovox.dk
Brian Filipsen (First Class Trophy)dk.firstclasstrophy.com
B-wildwww.b-wild.dk
Carl Zeiss A/Swww.zeiss.com
Dansk Knivforeningwww.knivforening.dk
Dansk Skovkontorwww.dansk-skovkontor.dk
Danske Jagtrejse Arrangører www.dja.dk
Dubarry of Irelandwww.dubarry.com
Eldorado A/Swww.eht.dk
Forlaget Vildt og Jagt www.jagtforlaget.dk
Gamefair nærumwww.gamefair.dk
Game & Gunwww.gameandgun.com
Garmin Nordic Denmark Apswww.garmin.dk
Geo-Pak ApSwww.public.geo-pak.com/
Global Trophy Logisticswww.gtltrophy.com
Hela Wine and Spirits ApSwww.helawine.com
HG Agencies
Hunter Support
Hunters Game Skydebiografwww.huntersgame.dk
Iberhuntingwww.iberhunting.com
JAGDER IVSwww.jagder.com
Jagt- Jaktwww.jagt-jakt.dk
Jagt, Vildt & Våben
Jagt-Jakt.dk ApSwww.jagt-jakt.dk
Jagttegn.netwww.jagttegn.net
Jagttegnsskolenwww.jagttegnsskolen.com
Jaguar Gruppen A/Swww.jaguargruppen.com
Kisbækwww.kisbaek-slagteri.dk
Koflar Nightsystems ApSwww.nightvision.dk
KP3www.kp3.dk
Kødsnedkeren Apswww.koedksnedkeren.dk
Land og Fritid DLG SERVICE A/Swww.landogfritid.dk
Limpopo Travel/ Diana Jagtrejserwww.limpopo.dk
Lyng`s Jagtvåbenwww.lyngsjagtvaaben.dk
Matswani Safaris www.matswani.com
Mercia Outdoorwww.merciaoutdoor.dk
Nancke Jagtlivwww.nancke.dk
Naturgalleriet www.thegoodstuffshop.dk
Nordic Heatwww.nordicheat.dk
Nordsjællands jagtwww.nsjagt.dk
Norliqwww.norliq.dk
Normarkwww.normark.dk
Oliver´s petfoodwww.olivers.dk
Phonakwww.phonak.dk
Polaris ATV´erewww.polarisatv.dk
POLARIS Skjern Maskinforretning www.polarisatv.dk
Prinsessens Lækre Bagwww.prinsessensbag.dk
Prius Hunting www.prius.dk
Royal Canin Dammark A/Swww.royalcanin.dk
Samsø Efterskolewww.samsoeefterskole.dk
Sivantos A/S - Siemens høreværnwww.bestsound-technology.dk/siemens-horeprodukter/hearing-protection/secure-ear/
Snipe & Strikewww.snipenstrike.com
Subaru Bang Bilerwww.bangbiler.dk
Summit Tourswww.summittours.dk
Swarovski Optik Nordic ABwww.swarovskioptik.com
TEMBA SAFARI LTDwww.temba-safari.dk
Vildtplejerenwww.fynsnaturpleje.dk/afdelinger-4/xmastrees/udstyr.html
Vinhuset Pierothwww.vinhuset-pieroth.dk
Viper-Flex/TT- Huntingwww.viper-flex.com
Webasto (inkl Bil)www.webasto.dk

 

Stemningsbilleder fra tidligere messer

køb-billetter-her

Fredag
Lørdag
Søndag

Priser:
Voksen: 80 kr. per dag
Børn under 12 år iflg voksen: gratis


Åbningstider
Fredag d. 31 marts 13:00 -18:00
Lørdag d. 1 april 09:00 – 17:00
Søndag d. 2 april 09:00 – 17:00


Er du interesseret som udstiller kontakt

Preben Henrichsen
Mitjagtblad.dk
Tlf 4111 6166
ph@mitjagtblad.dk

Download salgsfolder her

Detaljer

Start:
31. marts kl. 13:00
Slut:
2. april kl. 17:00

Sted

FrederiksborgCentret
Milnersvej 39
3400 Hillerød, Danmark
+ Google Map
Telefon:
4820 9120
Hjemmeside:
www.frederiksborgcentret.dk